+421 915 530 555 info@dddental.sk

Bielenie zubov - dentálne šperky

Pre pacientov s túžbou skrášliť svoj úsmev ponúkame možnosť bielenia zubov. Samotnú procedúru bielenia je potrebné konzultovať so zubným lekárom. Bielenie sa môže vykonať po profesionálnom vyčistení zubov dentálnou hygieničkou a po sanácii chrupu, pacient by teda nemal mať žiadne aktívne zubné kazy.

 

Na bielenie zubov v našej zubnej ambulancii používame systém PURE WHITENING. Ide o proces bielenia, ktorý pozostáva z dvoch fáz. Najskôr Vám zhotovíme  odtlačky zubných oblúkov, na ich základe sa vytvoria nosiče bieliaceho gélu. Nosiče Vám odovzdáme spolu s bieliacim gélom, ktorý si podľa inštrukcií budete aplikovať v domácom prostredí 14 dní. Na 15. deň dobielenie prebieha pod dohľadom v zubnej ambulancii.

Galéria

 

PRED

PO

PRED

PO

PRED

PO

PRED

PO

PRED

PO

PRED

PO

 

Vnútorné bielenie zubov

Devitálne (tzv. mŕtve) zuby často po rokoch menia farbu, tmavnú. Ak sú správne endodonticky preliečené, aplikujeme vnútorné bielenie, podľa potreby v 1 alebo viacerých sedeniach, až kým dosiahneme želaný efekt.

Dentálny šperk môže oživiť Váš úsmev. Lepí sa  na povrch zuba špeciálnym lepidlom, pričom  zub ostáva bez poškodenia, aj keď sa rozhodnete šperk odstrániť.

 

Galéria

 
Ľavý horný rezák Pred vnútorným bielením
Ľavý horný rezák Po vnútornom bielení
Dentálny šperk